Автор: <span class="vcard">admin</span>

Прітцкерівська премія 2017!

Прітцкерівська премія 2017!

Рафаель Аранда (Rafael Aranda), Карме Пігем (Carme Pigem) та Рамон Вілалта (Ramon Vilalta) були названі лауреатами Прітцкерівської премії 2017 року, ставши першою трійкою архітекторів, які отримали найвищу нагороду в даній професії. Працюючи разом з 1988 року як RCR Arquitectes, команді вдалося вирішити широкий спектр різнопланових завдань, втіливши їх вирішення в своїх проектах, починаючи з бібліотек і винзаводів і закінчуючи ландшафтним дизайном. Більшість проектів, реалізованих цією командою, знаходяться в їхньому рідному регіоні Каталонії, Іспанія.

Унікальні сферичні конструкції для компанії Amazon

Унікальні сферичні конструкції для компанії Amazon

 

Технологічна корпорація Amazon відкрила поруч з офісними будівлями штаб-квартири в Сіетлі (штат Вашингтон) три величезних кулі, побудованих зі скла і сталі.

Сфери висотою 24-29 м і шириною 40 м з’єднані між собою і призначені для відпочинку співробітників компанії Джеффа Безоса.

Усередині незвичайних конструкцій, які місцеві жителі вже прозвали «кулями Безоса», розташувалися зимові сади з 40 тисячами рослин з усього світу, магазини і затишні зони для проведення ділових і неформальних зустрічей.

У «зеленій» лаунж-зоні IT-гіганта у світлий час доби підтримують температуру 22 °C і 60%-ву вологість.

 

 

 

 

Дизайн квартири архітектора Сергія Махно

Дизайн квартири архітектора Сергія Махно

Власник і автор дизайнерського вирішення квартири – засновник майстерні “Sergey Makhno Architects”, креативний і унікальний архітектор-дизайнер Сергій Махно.

“У нас було завдання зробити цей простір таким, аби тут було зручно жити. Водночас я хотів утілити в життя те, що вивчаю останні три роки, – стиль вабі-сабі. У цьому проекті японська філософія поєдналася з українською автентикою. Власне, я поєднав їх так, як вважав за потрібне – з українським мистецтвом, українською глиною і предметами побуту”, – говорить автор проекту.

На питання – чим відрізняється проект для себе від проекту на замовлення, Сергій відповідає: “Не скажу, що я більш відповідально ставився до нього. Насправді я навіть більш безвідповідально до нього ставився. Адже я міг змінювати проект у процесі. І мені не треба було враховувати чиїсь побажання – окрім думки дружини, звісно. З іншого боку, вона була проти дерев’яної стелі і глиняних стін, але врешті-решт мені вдалося знайти до неї підхід”