Категорія: Світові Арх-новини

Прітцкерівська премія 2017!

Прітцкерівська премія 2017!

Рафаель Аранда (Rafael Aranda), Карме Пігем (Carme Pigem) та Рамон Вілалта (Ramon Vilalta) були названі лауреатами Прітцкерівської премії 2017 року, ставши першою трійкою архітекторів, які отримали найвищу нагороду в даній професії. Працюючи разом з 1988 року як RCR Arquitectes, команді вдалося вирішити широкий спектр різнопланових завдань, втіливши їх вирішення в своїх проектах, починаючи з бібліотек і винзаводів і закінчуючи ландшафтним дизайном. Більшість проектів, реалізованих цією командою, знаходяться в їхньому рідному регіоні Каталонії, Іспанія.

Унікальні сферичні конструкції для компанії Amazon

Унікальні сферичні конструкції для компанії Amazon

 

Технологічна корпорація Amazon відкрила поруч з офісними будівлями штаб-квартири в Сіетлі (штат Вашингтон) три величезних кулі, побудованих зі скла і сталі.

Сфери висотою 24-29 м і шириною 40 м з’єднані між собою і призначені для відпочинку співробітників компанії Джеффа Безоса.

Усередині незвичайних конструкцій, які місцеві жителі вже прозвали «кулями Безоса», розташувалися зимові сади з 40 тисячами рослин з усього світу, магазини і затишні зони для проведення ділових і неформальних зустрічей.

У «зеленій» лаунж-зоні IT-гіганта у світлий час доби підтримують температуру 22 °C і 60%-ву вологість.

 

 

 

 

КОНКУРС ДЛЯ СТУДЕНТІВ!!!

  КОНКУРС НА РОЗРОБКУ ФІРМОВОГО СТИЛЮ ДЛЯ ІФНТУНГ   Адміністрація анонсує конкурс на розробку нового фірмового стилю для ІФНТУНГ, який формуватиме сучасний імідж закладу і паралельно відображатиме історичні витоки виникнення нашого університету. ДО УЧАСТІ У […]