Категорія: Архітектори

Дизайн квартири архітектора Сергія Махно

Дизайн квартири архітектора Сергія Махно

Власник і автор дизайнерського вирішення квартири – засновник майстерні “Sergey Makhno Architects”, креативний і унікальний архітектор-дизайнер Сергій Махно.

“У нас було завдання зробити цей простір таким, аби тут було зручно жити. Водночас я хотів утілити в життя те, що вивчаю останні три роки, – стиль вабі-сабі. У цьому проекті японська філософія поєдналася з українською автентикою. Власне, я поєднав їх так, як вважав за потрібне – з українським мистецтвом, українською глиною і предметами побуту”, – говорить автор проекту.

На питання – чим відрізняється проект для себе від проекту на замовлення, Сергій відповідає: “Не скажу, що я більш відповідально ставився до нього. Насправді я навіть більш безвідповідально до нього ставився. Адже я міг змінювати проект у процесі. І мені не треба було враховувати чиїсь побажання – окрім думки дружини, звісно. З іншого боку, вона була проти дерев’яної стелі і глиняних стін, але врешті-решт мені вдалося знайти до неї підхід”

Пітер Цумтор: “Немає нічого такого, чим би я не цікавився”

Пітер Цумтор: “Немає нічого такого, чим би я не цікавився”

 

Канал Луізіана (Louisiana Channel) нещодавно здійснив поїздку до рідного міста Пітера Цумтора для створення розширеного та унікального відео інтерв’ю про життя швейцарського архітектора, про те, як “різні типи тиші” допомагають йому досягти бажаного і розкрити свій потенціал.

https://www.archdaily.com/778026/peter-zumthor-theres-nothing-im-not-interested-i